2024 m. balandžio 16 d. Kaune įvyks Senato posėdis

Sukurta: 11 balandžio 2024

Šių metų balandžio 16 dieną (antradienį), 15 valandą, Kauno fakulteto V. Gronsko auditorijoje (Muitinės g. 8, Kaunas) įvyks Vilniaus universiteto senato posėdis.

Posėdžio darbotvarkė:

1. Vilniaus universitetas studentų akimis. (15 min.)

Pranešėja – VUSA prezidentė Lijana Savickienė

2. Mokymosi visą gyvenimą veiklų pristatymas. (10min.)

Pranešėja – Verslo mokyklos Mokymosi visą gyvenimą centro vadovė lekt. Vita Remenytė

3. Priėmimo kampanijos 2024 m. Status quo. (30 min.)

Pranešėja – Centrinės administracijos Komunikacijos ir rinkodaros skyriaus vadovė lekt. Aistė Almanaitė

4. Dėl Medicinos fakulteto nuostatų pakeitimo (10 min.)

Pranešėjas – Medicinos fakulteto mokslo ir inovacijų prodekanas doc. Karolis Ažukaitis

5. Dėl Vilniaus universiteto tarybos narių rinkimų ir įgaliojimų nutraukimo tvarkos aprašo pakeitimo (10 min.)

Pranešėja – Senato pirmininkė prof. Eglė Lastauskienė

6. Dėl Centrinės rinkimų komisijos sudėties patvirtinimo. (5 min.)

Pranešėja – Senato pirmininkė prof. Eglė Lastauskienė

7. Dėl Dirbtinio intelekto naudojimo Vilniaus universitete gairių patvirtinimo ir susijusių Vilniaus universiteto akademinės etikos kodekso pakeitimų. (20 min.)

Pranešėjas – Studijų prorektorius dr. Valdas Jaskūnas

8. Dėl Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto antrosios pakopos studijų programos „Valstybės ekonominė politika“ pavadinimo pakeitimo. (5 min.)

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininkas dr. Nerijus Šepetys

9. Dėl Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto gretutinių studijų programos „Vertimas“ patvirtinimo. (5 min.)

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininkas dr. Nerijus Šepetys

10. Dėl Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto pirmosios pakopos studijų programos „Lenkų filologija“ pavadinimo pakeitimo. (5 min.)

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininkas dr. Nerijus Šepetys

11. Dėl Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos studijų programos išregistravimo. (5 min.)

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininkas dr. Nerijus Šepetys

12. Dėl Vilniaus universiteto papildomųjų studijų programų, į kurias vykdomas priėmimas 2024-2025 studijų metais, kainų patvirtinimo. (5 min.)