Birželio 13 d. įvyks Senato posėdis

Sukurta: 09 birželio 2017

Artimiausią antradienį, birželio 13 dieną, 15 valandą, Senato posėdžių salėje įvyks Senato posėdis.

Posėdžio darbotvarkė:

1. Dėl Senato narės doc. dr. Ingridos Prigodinos Lukošienės įgaliojimų pasibaigimo.

Pranešėja – Senato pirmininkė prof. Dainora Pociūtė-Abukevičienė

2. Dėl Vilniaus universiteto garbės daktaro vardo teikimo prof. Tomui Venclovai (slaptas balsavimas).

Pranešėjas – Rektorius prof. Artūras Žukauskas

3. Dėl Vilniaus universiteto afilijuotojo profesoriaus ir afilijuotojo mokslininko vardų teikimo (slaptas balsavimas).

Pranešėjas – Rektorius prof. Artūras Žukauskas

4. Dėl Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto nuostatų tvirtinimo.

5. Dėl Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto nuostatų tvirtinimo.

6. Dėl Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto nuostatų tvirtinimo.

7. Dėl Vilniaus universiteto Bibliotekos nuostatų patvirtinimo.

8. Dėl Vilniaus universiteto Vizualinio identiteto vadovo patvirtinimo.

Pranešėjas – Senato Kokybės ir plėtros komiteto pirmininkas prof. Teodoras Medaiskis ir Akademinio protokolo komisijos pirmininkė dr. Loreta Skurvydaitė

9. Dėl vyresnių nei 65 metų Vilniaus universiteto dėstytojų ir mokslo darbuotojų darbo sutarčių.

10. Dėl apgyvendinimo Vilniaus universiteto bendrabučiuose paslaugų kainų.

11. Dėl bendruomenės pastabų Rektoriaus patvirtintam Dėstytojų darbo laiko apskaitos tvarkos aprašui.

12. Dėl antrosios pakopos studijų programų, į kurias bus vykdomas priėmimas 2017 metais, kainų ir kvotų nustatymo.

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininkas prof. Gintautas Tamulaitis

13. Dėl studijų programų komitetų pirmininkų tvirtinimo.

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininkas prof. Gintautas Tamulaitis

14. Dėl studijų programos pavadinimo keitimo.

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininkas prof. Gintautas Tamulaitis

15. Dėl Laikinojo Vilniaus universiteto studentų reitingavimo pagal studijų rezultatus ir rotacijos tvarkos aprašo tvirtinimo ir Studijų nuostatų 5.6 punkto pakeitimo.

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininkas prof. Gintautas Tamulaitis

16. Dėl pirmosios pakopos koleginį išsilavinimą turinčių Vilniaus kolegijos absolventų priėmimo į Vilniaus universiteto Verslo mokyklos antrosios pakopos studijas.

Kviečiame dalyvauti.