Gruodžio 17 d. įvyks posėdis

Sukurta: 13 gruodžio 2019

Kviečiame į Senato posėdį, kuris vyks antradienį, gruodžio 13 d., 14:00 val. Senato salėje.

Posėdžio darbotvarkė:

1. Dėl profesoriaus ir docento pedagoginių vardų teikimo.

Rektorius prof. A. Žukauskas

1. Dėl Vilniaus universitete ketinamos vykdyti studijų programos koncepcijos gairių.

Studijų prorektorius doc. V. Jaskūnas

1. Dėl mokslo žurnalų „Nonlinear analysis: modelling and control“ ir „Archaeologia lituana“ redaktorių kolegijų sudėties tvirtinimo.

Mokslo komiteto pirmininkas prof. D. Veteikis

1. Dėl diplomų Magna Cum Laude išdavimo.

Studijų komiteto pirmininkė doc. R. Matkevičienė

1. Dėl Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto antrosios pakopos studijų programų „Rinkodaros analitika“ ir „Tarptautinio turizmo vadyba“, Filosofijos fakulteto antrosios pakopos studijų programos „Specialioji pedagogika“, Gyvybės mokslų centro antrosios pakopos studijų programos „Ekologija“ ir Kauno fakulteto pirmosios pakopos studijų programos „Verslo informatika“ bei antrosios pakopos studijų programų „Verslo administravimas“ ir „Verslo informacijos sistemos“ išregistravimo.

Studijų komiteto pirmininkė doc. R. Matkevičienė

1. Dėl studijų programos „Marketingo technologijos“ tvirtinimo.

Studijų komiteto pirmininkė doc. R. Matkevičienė

1. Dėl ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto antrosios pakopos studijų programos „Globalus verslas ir ekonomika“ trukmės keitimo.

Studijų komiteto pirmininkė doc. R. Matkevičienė

1. Dėl Filosofijos fakulteto pirmosios pakopos studijų programos „Gamtamokslinis ugdymas“ pavadinimo keitimo.