Išrinkta nauja Senato narė

Sukurta: 25 sausio 2021

Vilniaus universiteto Centrinė rinkimų komisija 2021 m. sausio 22 d. vykusio elektroninio posėdžio metu patvirtino rinkimų į laisvą Senato nario vietą Komunikacijos fakultete rezultatus.

Jau antrą kartą Senato rinkimai buvo organizuoti elektroninio balsavimo būdu. Balsavimo teisę Komunikacijos fakultete turėjo 42 rinkėjai. Pakartotiniame Senato nario rinkimų balsavime dalyvavo 29 rinkėjai. Vadovaujantis gautais elektroninio balsavimo rezultatais Centrinė rinkimų komisija Senato nare įregistravo doc. dr. Mariją Stonkienę.

Naujai išrinkta narė savo pareigas pradės eiti jau artimiausiame Senato posėdyje – 2021 m. vasario 23 dieną. Pasibaigus šiems rinkimams Senate vėl yra 41 narys.

Rinkimų balsavimo rezultatai

El. biuletenio klausimas: „Ar pritariate, kad Komunikacijos fakultete Senato nare būtų išrinkta doc. dr. Marija Stonkienė?“
Balsavo „Pritariu“: 20
Balsavo „Nepritariu“: 4