Išrinkti du nauji Senato nariai

Sukurta: 17 lapkričio 2017

Centrinė rinkimų komisija lapkričio 17 d. vykusio virtualaus posėdžio metu patvirtino rinkimų į dvi laisvas Senato narių - mokslo sričių atstovų vietas rezultatus.

Apskaičiavus rezultatus paaiškėjo, jog daugiau nei 50 procentų dalyvavusių savo mokslo sričių rinkėjų balsų surinko doc. dr. Arūnas Mickevičius bei doc. dr. Eglė Lastauskienė, kuriuos Centrinė rinkimų komisija įregistravo Senato nariais. Naujai išrinkti Senato nariai savo pareigas pradės eiti jau artimiausiame Senato posėdyje, lapkričio 21 dieną. Pasibaigus šiems rinkimams Senate vėl yra 41 narys.

Rinkimų 2 turo balsavimo rezultatai

1. Rinkimų į Senato nario - socialinių, humanitarinių mokslų ir meno sričių atstovo vietą rezultatai.

Arūnas Mickevičius (Filosofijos fakultetas)                                   - 205 balsai (55,41 proc.)

Nerija Putinaitė (Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas)   - 122 balsai (32,97 proc.)

Negaliojančių biuletenių: 43 (11,62 proc.)

2. Rinkimų į Senato nario - biomedicinos, fizinių ir technologijos mokslo sričių atstovo vietą rezultatai.

Eglė Lastauskienė (Gyvybės mokslų centras)       - 221 balsas (53,90 proc.)

Egidijus Rimkus (Chemijos ir geomokslų fakultetas)  - 116 balsų (28,29 proc.)

Negaliojančių biuletenių: 73 (17,80 proc.)