Kitas Senato posėdis - kovo 28 dieną

Sukurta: 17 kovo 2017

Informuojame, jog artimiausias Senato posėdis vyks kovo 28 dieną, antradienį, 15 valandą, Senato posėdžių salėje

Posėdžio darbotvarkė:

1. Informacija apie „Sugrįžtančios atminties“ projektą bei Atminties diplomų teikimo ceremoniją.

Pranešėja – doc. Jurgita Verbickienė

2. Dėl Vilniaus universiteto 2016 metų veiklos ataskaitos projekto svarstymo ir nuomonės teikimo Tarybai.

Pranešėjas – Rektorius prof. Artūras Žukauskas

3. Dėl Vilniaus universiteto 2016 m. pajamų ir išlaidų sąmatos įvykdymo ataskaitos projekto svarstymo ir nuomonės teikimo Tarybai.

Pranešėjas – Kancleris Gediminas Miškinis

4. Dėl Vilniaus universiteto pedagoginio ir mokslo personalo atestavimo ir konkursų pareigoms eiti organizavimo nuostatų pakeitimų.

Pranešėjas – Mokslo prorektorius prof. Rimantas Jankauskas

5. Dėl Neformaliųjų programų kainų nustatymo metodikos.

Pranešėjas – Kancleris Gediminas Miškinis

6. Dėl Verslo mokyklos įkainių, nesusijusių su studijų programų įgyvendinimu, dydžių bei kitų paslaugų kainų.

Pranešėjas – Kancleris Gediminas Miškinis

7. Dėl naujų studijų programų tvirtinimo:

7.1. Chemijos ir geomokslų fakulteto pirmosios studijų pakopos studijų programa Kartografija ir geografinės informacinės sistemos;

7.2. Komunikacijos fakulteto antrosios studijų pakopos studijų programa Medijos ir skaitmeninė leidyba.

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininko pavaduotojas prof. Rimvydas Skyrius

8. Dėl Chemijos ir geomokslų fakulteto antrosios pakopos studijų programos Hidrometeorologija studijų trukmės trumpinimo.

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininko pavaduotojas prof. Rimvydas Skyrius

9. Dėl Teisės fakulteto vientisųjų studijų programos Teisė išregistravimo.

Pranešėjas – Studijų komiteto pirmininko pavaduotojas prof. Rimvydas Skyrius

10. Dėl mokslo žurnalo Literatūra redaktorių kolegijos atnaujinimo.

Pranešėja – Mokslo komiteto pirmininkė prof. Zita Kučinskienė