Lapkričio 17 d. įvyks Senato posėdis

Sukurta: 12 lapkričio 2020

Kviečiame į Senato posėdį, kuris vyks antradienį, lapkričio 17 d., 15:00 val. MS Teams Senato posėdžiai kanale.

Posėdžio darbotvarkė:

1. Lietuvos Mokslo Tarybos kasmetinio vertinimo rezultatų pristatymas. Mokslo prorektorė prof. dr. E. Sužiedėlienė.
  2. Vilniaus universiteto 2021-2026 m. strateginio veiklos plano projekto vystymo proceso eigaVilniaus universiteto Bendruomenės apklausos rezultatų pristatymas. Organizacijos vystymo ir bendruomenės reikalų prorektorė doc. dr. R. Rekašiūtė Balsienė
  3. Dėl bendrųjų universitetinių studijų modulio „Contemporary Motherhood/Fatherhood“ įregistravimo Vilniaus universiteto bendrųjų universitetinių studijų modulių aprašų registre. Bendrųjų universitetinių studijų komisijos pirmininkė doc. dr. N. Juchnevičienė.
  4. Dėl mokslo žurnalo „Psichologija“ redakcinės kolegijos atnaujinimo. Mokslo komiteto pirmininkas  prof. dr. D. Veteikis
  5. Dėl mokslo darbų teikimo 2020 m. Lietuvos mokslų akademijos vardinių premijų konkursui. Mokslo komiteto pirmininkas  prof. dr. D. Veteikis.
  6. Dėl afilijuotojo mokslininko ir afilijuotojo profesoriaus vardo suteikimo. Emeritūros, afiliacijos ir garbės vardų komisijos pirmininkas prof. dr. D. Abramavičius.
  7. Dėl Vilniaus universiteto profesoriaus emerito vardo suteikimo. Emeritūros, afiliacijos ir garbės vardų komisijos pirmininkas prof. dr. D. Abramavičius.
  8. Dėl Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos atributikos tvirtinimo. Kokybės ir plėtros komiteto pirmininkas prof. habil. dr. G. Tamulaitis
  9. Dėl Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro nuostatų pakeitimo. Kokybės ir plėtros komiteto pirmininkas prof. habil. dr. G. Tamulaitis.
  10. Dėl pritarimo Vilniaus universiteto teritorijos ribų padidinimui perimant Šiaulių universiteto turtą. Kokybės ir plėtros komiteto pirmininkas prof. habil. dr. G. Tamulaitis.
  11. Verslo mokyklos antrosios pakopos studijų programos "Kūrybinis verslas" pavadinimo keitimas į "Aukštųjų technologijų verslas".  Studijų komiteto pirmininkė doc. dr. R. Matkevičienė.
  12. Dėl filologijos fakulteto antrosios pakopos studijų programos „Medijų lingvistika“ (6211nx001), Kauno fakulteto pirmosios pakopos studijų programos „Verslo valdymas“ (6121lx018) ir Medicinos fakulteto antrosios pakopos studijų programos „Taikomoji fizinė veikla“ (6211gx013) išregistravimo. Senato Studijų komiteto pirmininkė doc. dr. R. Matkevičienė.
  13. Dėl Vilniaus universiteto studijuojančiųjų rašto darbų rengimo, gynimo ir kaupimo nuostatų atnaujinimo. Studijų administravimo skyriaus vadovas E. Kinderis.
  14. Dėl Vilniaus universiteto Senato 2020 m. spalio 23 d. nutarimo Nr. SPN-67 „2020–2021 studijų metų rudens semestro studijų Vilniaus universitete vykdymo nuotoliniu būdu“ pakeitimo. Senato Studijų komiteto pirmininkė doc. dr. R. Matkevičienė.
  15. Rektoriaus 2020 m. rugsėjo 1 d. įsakymo Nr. R-360 (su vėlesniu pakeitimu 2020 m. rugsėjo 17 d. R-383) „Dėl studijų veiklų planavimo, organizavimo ir vykdymo Vilniaus universitete 2020–2021 studijų metų rudens semestro metu taisyklių patvirtinimo“ svarstymo išvadų Senato Studijų komitete pristatymas. Senato Studijų komiteto pirmininkė doc. dr. R. Matkevičienė.