Lapkričio 20 d. įvyks Senato posėdis

Sukurta: 20 lapkričio 2018

Posėdžio darbotvarkė:

1. Dėl Vilniaus universiteto profesoriaus emerito vardų teikimo.

Rektorius prof. A. Žukauskas

2. Dėl Vilniaus universiteto afilijuotojo profesoriaus ir afilijuotojo mokslininko vardo (statuso) suteikimo.

Rektorius prof. A. Žukauskas

3. Dėl VU intelektinės nuosavybės valdymo nuostatų.

Mokslo prorektorius prof. R. Jankauskas

4. Dėl Vilniaus universiteto dėstytojų ir mokslo (meno) darbuotojų konkursų pareigoms eiti ir atestavimo organizavimo nuostatų.

Mokslo prorektorius prof. R. Jankauskas

5. Dėl Vilniaus universiteto Teisės fakulteto VU vadovėlio statuso suteikimo Teisės fakulteto vadovėliui „Viešųjų finansų teisė“.

Studijų komiteto pirmininkė doc. dr. Renata Matkevičienė

6. Dėl Vilniaus universiteto vadovėlio statuso reglamentavimo.

Senato pirmininko pavaduotojas doc. dr. A. Mickevičius

7. Dėl vyresnių nei 65 metų Vilniaus universiteto dėstytojų ir mokslo darbuotojų darbo sutarčių.

Kokybės ir plėtros pirmininko pavaduotoja prof. dr. Virginija Jurėnienė

8. Dėl Vilniaus universiteto pedagoginių vardų teikimo komisijos atnaujintos sudėties tvirtinimo.

Kokybės ir plėtros pirmininko pavaduotoja prof. dr. Virginija Jurėnienė

9. Dėl Vilniaus universiteto senato komisijos 2010 m. vasario 23 d. nutarimo nr. sk-2010-5-39 „dėl paskaitų įkainių molėtų astronomijos observatorijoje patvirtinimo“ pripažinimo netekusiu galios.

Kokybės ir plėtros pirmininko pavaduotoja prof. dr. Virginija Jurėnienė

10. Dėl Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto antrosios pakopos studijų programų „Europos ekonominės studijos“ ir „Tarptautinio verslo vadyba ir ekonomika“, Kauno fakulteto antrosios pakopos studijų programos „Lietuvių literatūra“ bei Matematikos ir informatikos fakulteto pirmosios pakopos studijų programos „Statistika“ pavadinimų keitimo.

Studijų komiteto pirmininkė doc. dr. Renata Matkevičienė

11. Dėl Chemijos ir geomokslų antrosios pakopos studijų programos „Hidrogeologija ir inžinerinė geologija“ ir Kauno fakulteto antrosios pakopos studijų programos „Anglų kalbotyra“ išregistravimo.

Studijų komiteto pirmininkė doc. dr. Renata Matkevičienė

12. Dėl mokslo darbų teikimo 2018 m. Lietuvos mokslų akademijos vardinių premijų konkursams.

Mokslo komiteto pirmininkas prof. dr. Darijus Veteikis

13. Dėl bendrųjų universitetinių studijų modulių „Krikščioniškosios vienuolystės fenomenas ir Europos kultūros raida“, „Klimato kaita“ ir „Language in Leadership” įregistravimo.

Bendrųjų universitetinių studijų komisijos pirmininkė doc. dr. Nijolė Juchnevičienė