Pakartotiniai rinkimai į laisvą Vilniaus universiteto senato nario vietą Komunikacijos fakultete

Sukurta: 15 vasario 2023

Centrinė rinkimų komisija informuoja, kad vyks pakartotiniai rinkimai į laisvą Vilniaus universiteto senato nario vietą. Renkamas socialinių, humanitarinių mokslų ir menų sričių atstovas Komunikacijos fakultete. Pakartotiniai rinkimai fakultete vyks vadovaujantis Vilniaus universiteto statutu bei Senato patvirtintu Senato narių rinkimų tvarkos aprašu (Vilniaus universiteto senato 2022 m. vasario 22 d. nutarimo Nr. SPN-4 redakcija). Pakartotinius rinkimus kamieniniame akademiniame padalinyje vykdys padalinio rinkimų komisija.

Senato nario pakartotiniai rinkimai padalinyje planuojami vasario 20 d. 9:00 val. – vasario 21 d. 17:00 val. Balsuojama bus Komunikacijos fakultete, padalinio komisijos nurodytose patalpose (apie jas bus informuojama fakulteto interneto svetainėje).

Informacija apie rinkimus fakultete bus skelbiama Vilniaus universiteto interneto svetainės „Senato naujienų" skiltyje bei kamieninio akademinio padalinio interneto svetainėje.