Pranešimas apie Vilniaus universiteto senato posėdį

Sukurta: 20 kovo 2015

Kovo 24 dieną, antradienį, 15 valandą, Senato posėdžių salėje įvyks Senato posėdis.

Numatoma tokia posėdžio darbotvarkė:

1. Vilniaus universiteto 2014 metų veiklos ataskaitos ir 2014 metų pajamų ir išlaidų sąmatos įvykdymo ataskaitų projektų svarstymas.

Pranešėjas - laikinai einantis rektoriaus pareigas prof. J. Banys.

2. Dėl Vilniaus universiteto senato 2015 metų sausio 27 dienos nutarimo Nr. S-2015-1-2 papildymo.

Pranešėja - Mokslo komiteto pirmininkė prof. Z.A. Kučinskienė.

3. Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto studijų programų išregistravimas.

Pranešėjas - Studijų komiteto pirmininkas prof. G. Tamulaitis.

4. Studijų programų komitetų pirmininkų tvirtinimas:

4.1. Filosofijos fakulteto magistrantūros studijų programos "Socialinė politika" komiteto pirmininko tvirtinimas;

4.2. Komunikacijos fakulteto bakalauro studijų "Informacijos paslaugų" krypties jungtinio studijų programų komiteto pirmininko tvirtinimas;

4.3. Komunikacijos fakulteto magistrantūros "Komunikacijos mokslų" krypties jungtinio studijų programų komiteto pirmininko tvirtinimas;

4.4. TSPMI magistrantūros studijų programos "Europos studijos: idėjos, institucijos ir ekonomika" komiteto pirmininko tvirtinimas.

Pranešėjas - Studijų komiteto pirmininkas prof. G. Tamulaitis.