Prasideda rinkimai į laisvas Senato narių vietas

Sukurta: 27 balandžio 2015

Centrinė rinkimų komisija informuoja, jog prasideda rinkimai į laisvas Vilniaus universiteto Senato narių vietas. Vienu metu vyks rinkimai į 3 Senato narių vietas:

1) Taikomųjų mokslų instituto atstovo Senate rinkimai (į Rektoriumi išrinkto prof. A. Žukausko vietą) - šiuose rinkimuose balsuoti teisę turės Taikomųjų mokslų instituto rinkėjai;

2) Užsienio kalbų instituto atstovo Senate rinkimai (į atsistatydinusios doc. A. Janulienės vietą) - šiuose rinkimuose balsuoti teisę turės Užsienio kalbų instituto rinkėjai;

3) Socialinių, humanitarinių mokslų ir meno sričių atstovo Senate rinkimai (į Tarybos nariu išrinkto prof. R. Lazutkos vietą) - šiuose rinkimuose balsuoti teisę turės Ekonomikos fakulteto, Filologijos fakulteto (su Orientalistikos centru), Filosofijos fakulteto (su Lyčių studijų centru, Religijos studijų ir tyrimų centru bei Kultūros centru), Istorijos fakulteto, Kauno humanitarinio fakulteto, Komunikacijos fakulteto (su Biblioteka), Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto, Teisės fakulteto bei Užsienio kalbų instituto rinkėjai. Pažymėtina, jog renkant mokslo sričių atstovą, balsuoti bus galima tik už tuos kandidatus, kurie nedirba tame kamieniniame padalinyje, kuriame vykdomas balsavimas.

Rinkimai vyks vadovaujantis Vilniaus universiteto Statuto bei Senato patvirtintos Senato narių rinkimo tvarkos nuostatomis. Rinkimus kamieniniuose padaliniuose vykdys padalinių rinkimų komisijos.

Informuojame, jog kandidatų dalyvauti šiuose rinkimuose kėlimas vyksta nuo balandžio 27 dienos iki gegužės 6 dienos, 15 valandos. Kandidatais gali būti keliami bei vėliau rinkimuose dalyvauti galės tik padalinių darbuotojai, įtraukti į rinkėjų sąrašą.

Rinkimai į laisvas Senato narių vietas vyks gegužės 27-29 dienomis.

Informacija apie rinkimus bus skelbiama Vilniaus universiteto interneto tinklalapio "Senato naujienų" skiltyje bei kamieninių akademinių padalinių interneto svetainėse.