Rinkimai į laisvą Vilniaus universiteto senato nario vietą Komunikacijos fakultete

Sukurta: 10 sausio 2023

Centrinė rinkimų komisija informuoja, jog prasideda nauji rinkimai į laisvą Vilniaus universiteto senato nario vietą. Rinkimai vyksta vadovaujantis Vilniaus universiteto senato narių rinkimų tvarkos aprašu (Vilniaus universiteto senato 2022 m. vasario 22 d. nutarimo Nr. SPN-4 redakcija).

Renkamas socialinių, humanitarinių mokslų ir menų sričių atstovas Komunikacijos fakultete.

 Rinkimai fakultete vyks vadovaujantis Vilniaus universiteto statutu bei Senato patvirtintu Senato narių rinkimų tvarkos aprašu (Vilniaus universiteto senato 2022 m. vasario 22 d. nutarimo Nr. SPN-4 redakcija). Rinkimus kamieniniame akademiniame padalinyje vykdys padalinio rinkimų komisija.

Informuojame, jog kandidatų dalyvauti šiuose rinkimuose kėlimas vyksta  iki sausio 19 d., 15:00 val. Vadovaujantis Senato narių rinkimų tvarkos aprašo 14 punktu, teisę kelti kandidatus į Senato nario vietą turi kiekvienas fakulteto Rinkėjas, raštu kreipdamasis į Padalinio rinkimų komisiją ir iškeldamas savo ar kito Rinkėjo kandidatūrą. Kito Rinkėjo kandidatūra gali būti iškelta tik esant jo sutikimui.

Senato nario rinkimai padalinyje planuojami vasario 13 d. 9:00 val. – vasario 14 d. 17:00 val. Balsuojama bus Komunikacijos fakultete, padalinio komisijos nurodytose patalpose (apie jas bus informuojama fakulteto interneto svetainėje). Prieš tai, vasario 6 d. 9.00 val. - 7 d. 17 val. Senato narių rinkimų tvarkos aprašo 29 p. nustatyta tvarka vyks išankstinis balsavimas Senato nario rinkimuose.

Informacija apie rinkimus fakultete bus skelbiama Vilniaus universiteto interneto svetainės „Senato naujienų" skiltyje bei kamieninio akademinio padalinio interneto svetainėje.