Senato kovo 17 d. posėdis vyks nuotoliniu būdu

Sukurta: 13 kovo 2020

Atsižvelgiant į Vilniaus universiteto kanclerio 2020 m. vasario 27 d. potvarkiu Nr. R-93 sudarytos darbo grupės koronaviruso prevencijai rekomendacijas iki kovo 27 d. stabdyti kontaktinį studijų procesą bei, esant sąlygoms, dirbti nuotoliniu būdų, kovo mėn. vyks virtualus Senato posėdis.

Posėdžio darbotvarkė:

1. Vilniaus universiteto 2019 metų veiklos ataskaitos projekto svarstymas ir nuomonės teikimas Tarybai.
  2. Vilniaus universiteto 2019 m. pajamų ir išlaidų sąmatos įvykdymo ataskaitos projekto svarstymas ir nuomonės teikimas Tarybai.
  3. Dėl Vilniaus universiteto senato 2014 m. gegužės 20 d. nutarimo Nr. S-2014-3-5 „Dėl Vilniaus universiteto mokslo, meno veiklos ir studijų reguliamino koncepcijos ir struktūros patvirtinimo“ pakeitimo.
  4. Dėl Fizikos fakulteto antrosios pakopos studijų programos „Optoelektronikos medžiagos ir technologijos“ pavadinimo keitimo.
  5. Dėl žurnalo „Taikomoji kalbotyra“ redakcinės kolegijos keitimo.
  6. Dėl žurnalo „Semiotika“ redakcinės kolegijos patvirtinimo.