Vasario 21 dieną įvyks Senato posėdis

Sukurta: 17 vasario 2017

Informuojame, jog artimiausią antradienį (vasario 21 d.), 15 valandą, Senato posėdžių salėje įvyks Senato posėdis.

Posėdžio darbotvarkė:

1. Dėl 2017 metų Priėmimo į Vilniaus universiteto studijų programas taisyklių bei Užsienio šalių piliečių priėmimo į Vilniaus universiteto nuolatinių pirmosios, vientisųjų ir antrosios studijų pakopų programas tvarkos aprašo tvirtinimo.
Pranešėjas - Studijų prorektorius dr. V. Jaskūnas
2. Dėl Fizikos fakulteto nuostatų pakeitimo.
Pranešėjas - Kokybės ir plėtros komiteto pirmininkas dr. T. Medaiskis
3. Dėl Vilniaus universiteto tarybos narių rinkimų.
Pranešėjas - Kokybės ir plėtros komiteto pirmininkas dr. T. Medaiskis
4. Dėl vyresnių nei 65 metai asmenų darbo sutarčių su Vilniaus universitetu pratęsimo.
Pranešėjas - Kokybės ir plėtros komiteto pirmininkas dr. T. Medaiskis
5. Dėl Vilniaus universiteto Užsienio šalių studentų atleidimo nuo studijų įmokos tvarkos panaikinimo.
Pranešėjas - Kokybės ir plėtros komiteto pirmininkas dr. T. Medaiskis
6. Dėl BUS komisijos pirmininko pakeitimo.
Pranešėjas - Studijų komiteto pirmininko pavaduotojas prof. R. Skyrius
7. Dėl naujų studijų programų tvirtinimo:
   7.1. Fizikos fakulteto pirmosios pakopos studijų programa "Šviesos Technologijos";
   7.2. Filosofijos fakulteto pirmosios pakopos studijų programa "Kriminologija";
   7.3. Matematikos ir informatikos instituto pirmosios pakopos studijų programa "Informacinių sistemų inžinerija"
Pranešėjas - Studijų komiteto pirmininko pavaduotojas prof. R. Skyrius
8. Dėl naujos Filologijos fakulteto gretutinių studijų programos "Italų kalba ir kultūra" tvirtinimo.
Pranešėjas - Studijų komiteto pirmininko pavaduotojas prof. R. Skyrius
9. Dėl Medicinos fakulteto studijų programos "Farmacija" komiteto pirmininko tvirtinimo.

Kviečiame dalyvauti.