VU Matematikos ir informatikos fakultete – Senato rinkimai

Centrinė rinkimų komisija informuoja, jog Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakultete prasideda nauji rinkimai į atsiradusią laisvą Vilniaus universiteto senato nario(-ės) vietą. Tokia padėti susidarė Senato narei dr. Jurgitai Markevičiūtei pradėjus eiti VU Matematikos ir informatikos fakulteto Strategijos ir bendrųjų reikalų prodekanės pareigas.

Kandidatų dalyvauti šiuose rinkimuose kėlimas vyks nuo vasario 1 d. iki vasario 25 d., 15:00 val. Pagal Senato narių rinkimų tvarkos aprašo 14 punktą, teisę kelti kandidatus į Senato narius turi:

• rinkimų teisę turintys darbuotojai (savo ar kito rinkimų teisę turinčio darbuotojo kandidatūrą jo sutikimu);
  • kamieninio akademinio padalinio šakinis akademinis padalinys savo rinkimų teisę turinčių darbuotojų susirinkimuose.
    • Senato rinkimai VU Matematikos ir informatikos fakultete planuojami balandžio 3 d. 9:00 val. – balandžio 5 d. 15:00 val. Balsuojama bus padalinio komisijos nurodytose patalpose (apie jas bus informuojama vėliau).

Rinkimai vyks vadovaujantis Vilniaus universiteto Statutu bei Senato patvirtintu Senato narių rinkimų tvarkos aprašu. Juos vykdys padalinio rinkimų komisija.

Daugiau informacijos galite rasti Matematikos ir informatikos fakulteto internetiniame puslapyje.

• Universiteto g. 3, LT-01513 Vilnius

• Telefonas: (8 5) 268 7000