Balandžio 17 d. Senato posėdis

Sukurta: 13 balandžio 2018

Balandžio 17 dieną (antradienį), 15:00 val. Senato posėdžių salėje įvyks Senato posėdis

Posėdžio darbotvarkė:

1. Dėl Vilniaus universiteto afilijuotojo mokslininko vardo (statuso) suteikimo (slaptas balsavimas).
    Pranešėjas – Rektorius prof. Artūras Žukauskas
  2. Dėl Filologijos fakulteto nuostatų pakeitimo.
    Pranešėjas – Kokybės ir plėtros komiteto pirmininkas prof. T. Medaiskis
  3. Dėl Matematikos ir informatikos fakulteto nuostatų pakeitimo.
    Pranešėjas – Kokybės ir plėtros komiteto pirmininkas prof. T. Medaiskis
  4. Dėl Senato sudarytos darbo grupės parengtų Akademinės etikos kodekso bei Centrinės akademinės etikos komisijos ir Kamieninio akademinio padalinio akademinės etikos komisijos nuostatų projektų.
    Pranešėjai – Kokybės ir plėtros komiteto pirmininkas prof. T. Medaiskis ir Senato sudarytos darbo grupės vadovė dr. G. Lastauskienė
  5. Dėl Vilniaus universiteto vardo naudojimo steigiamo juridinio asmens pavadinime.
    Pranešėjas – Kokybės ir plėtros komiteto pirmininkas prof. T. Medaiskis
  6. Dėl Šiaulių universiteto reorganizavimo prijungimo prie Vilniaus universiteto būdu.
    Pranešėjas – Rektorius prof. A. Žukauskas
  7. Dėl prof. D. Pūro kreipimosi.
    Pranešėjas – Kokybės ir plėtros komiteto pirmininkas prof. T. Medaiskis
  8. Dėl vadovaujamų pareigų, į kurias išrinktiems ar paskirtiems asmenims taikoma Vilniaus universiteto statuto 22 straipsnio 2 dalyje nustatyta garantija, sąrašo patvirtinimo.
    Pranešėjas – Kokybės ir plėtros komiteto pirmininkas prof. T. Medaiskis
  9. Dėl naujų BUS dalykų tvirtinimo.
    Pranešėja – BUS komisijos pirmininkė dr. N. Juchnevičienė

Kviečiame dalyvauti.