Lapkričio 19 d. įvyks Senato posėdis

Sukurta: 15 lapkričio 2019

Kviečiame į Senato posėdį, kuris vyks antradienį, lapkričio 19 d., 15:00 val. Senato salėje.

Posėdžio darbotvarkė:

1. Kandidatų į Rektoriaus poziciją svarstymas ir nuomonės teikimas Tarybai.

Senato pirmininkės pavaduotojas doc. dr. A. Mickevičius

2. Dėl mecenato vardo (statuso), profesoriaus emerito vardo, afilijuotojo mokslininko ir profesoriaus vardo suteikimo.

Rektorius prof. A. Žukauskas

3. Vilniaus universiteto veiklų tobulinimo plano apžvalga.

Rektorius prof. A. Žukauskas

4. Dėl studijų tarptautiškumo gairių tvirtinimo.

Studijų prorektorius doc. dr. V. Jaskūnas

5. Dėl Vilnius universiteto studentų neformaliuoju ir savišvietos būdu įgytų kompetencijų pripažinimo ir studijų dalykų (modulių) įskaitymo tvarkos aprašo patvirtinimo.

Studijų prorektorius doc. dr. V. Jaskūnas

6. Dėl Vilniaus universitete užsienio kalba dėstomų studijų programų, į kurias vykdomas užsienio šalių piliečių ir asmenų be pilietybės priėmimas į valstybės nefinansuojamas studijų vietas 2020–2021 studijų metais, kainų.

Studijų komiteto pirmininkė doc. dr. R. Matkevičienė

7. Dėl Vilniaus universiteto pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų programų, į kurias vykdomas priėmimas 2020–2021 studijų metais, sąrašo ir Vilniaus universiteto antrosios pakopos ir profesinių pedagoginių studijų programų, į kurias vykdomas priėmimas 2020–2021 studijų metais, sąrašo patvirtinimo.

Studijų komiteto pirmininkė doc. dr. R. Matkevičienė

8. Dėl Fizikos fakulteto pirmosios pakopos studijų programos „Moderniųjų technologijų fizika ir vadyba“ pavadinimo keitimo ir antrosios pakopos „Fizikinės technologijos ir jų vadyba“ išregistravimo.

Studijų komiteto pirmininkė doc. dr. R. Matkevičienė

9. Dėl Filosofijos fakulteto pirmosios pakopos studijų programos „Kriminologija“ trukmės keitimo.

Studijų komiteto pirmininkė doc. dr. R. Matkevičienė

10. Dėl Bendrųjų universitetinių studijų modulių „Lietuvos literatūra ir sąmoningumo istorija“ ir „Tarptautinė teisė besikeičiančiame pasaulyje“ įregistravimo.

Bendrųjų universitetinių studijų komisija pirmininkė doc. dr. N. Juchnevičienė

11. Dėl vyresnių nei 65 metų Vilniaus universiteto dėstytojų darbo sutarčių.

Kokybės ir plėtros pirmininkas prof. dr. G. Tamulaitis