Paskelbtas kandidatų į Senato narius sąrašas

Sukurta: 12 gegužės 2015

Gegužės 11 dieną įvykusio Centrinės rinkimų komisijos posėdžio metu patvirtintas kandidatų, pretenduojančių į laisvas Senato narių vietas sąrašas.

Taikomųjų mokslų instituto atstovu Senate pretenduoja tapti prof. habil. dr. Eugenijus Gaubas.

Į Užsienio kalbų instituto atstovo Senate vietą iškelti du kandidatai - doc. dr. Carmen Caro Dugo ir lekt. dr. Dalius Jarmalavičius.

Į socialinių, humanitarinių mokslų ir meno sričių atstovo Senate vietą pretenduoja keturi kandidatai:

• prof. dr. Vytautas Mizaras (Teisės fakultetas);
  • prof. dr. Ainė Ramonaitė (Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas);
  • prof. dr. Marius Povilas Šaulauskas (Filosofijos fakultetas);
  • doc. dr. Vaidotas Vaičaitis (Teisės fakultetas).

Atkreiptinas dėmesys, jog padalinių atstovus Senate rinks tik atitinkamų padalinių darbuotojai, o renkant mokslo srities atstovą - priešingai - bus galima balsuoti tik už kandidatus, nedirbančius padalinyje, kuriame vyksta balsavimas.

Visi trys rinkimai vyks vienu metu - nuo gegužės 27 dienos, 9 valandos iki gegužės 29 dienos, 15 valandos Centrinės rinkimų komisijos patvirtintose rinkimų vietose padaliniuose. Teisę balsuoti turės padalinių darbuotojai, įtraukti į rinkėjų sąrašą.