VU Matematikos ir informatikos fakultete – naujo Senato nario rinkimai

Sukurta: 26 kovo 2019

Centrinė rinkimų komisija informuoja, jog, pasibaigus terminui atsiimti kandidatūras, Vilniaus universiteto (VU) Matematikos ir informatikos fakultete prasideda nauji rinkimai į laisvą VU Senato nario vietą. Kandidatais patvirtinti du pretendentai: doc. dr. Arvydas Kregždė ir prof. dr. Julius Žilinskas.

Senato rinkimai VU Matematikos ir informatikos fakultete vyks balandžio 3 – 4 d. nuo 9:00 val. iki 17 val., o balandžio 5 d. nuo 9 iki 15:00 val.

Balsuoti bus galima šiose fakulteto vietose:

• 208 kabinetas, Naugarduko g. 24, Vilnius;
  • 507A kabinetas, Didlaukio g. 47, Vilnius;
  • 207 kabinetas, Akademijos g. 4, Vilnius.

Taip pat kovo 28 d. nuo 9.00 val. vyks išankstinis balsavimas (aukščiau įvardintose vietose).

Rinkimuose galės dalyvauti Rinkimų teisę turintys darbuotojai, įtraukti į Centrinės rinkimų komisijos patvirtintą rinkėjų sąrašą. Čia galite pasitikrinti, ar esate įtrauktas į rinkėjų sąrašą: paieškos laukelyje įveskite savo vardą ir pavardę.

Rinkimai vyks vadovaujantis Vilniaus universiteto Statutu ir Senato patvirtintu Senato narių rinkimų tvarkos aprašu.