2022 m. kovo 9 d. įvyks Tarybos posėdis

Sukurta: 04 kovo 2022

Kviečiame į Vilniaus universiteto tarybos posėdį, kuris vyks 2022 m. kovo 9 d., 15 val., Vilniaus universiteto Centrinių rūmų (Universiteto g. 3, Vilniuje) Senato salėje bei bus galimybė jungtis į posėdį nuotoliu („Microsoft Teams“ prisijungimą galima rasti čia).

Posėdžio darbotvarkė:

1. Vilniaus universiteto veiklos savianalizės dokumento pristatymas. Rektorius prof. dr. R. Petrauskas.
  2. Dėl Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto statybos investicijų projekto tikslų įgyvendinimo ir finansavimo rizikos prisiėmimo. Kancleris R. Balčiūnaitis
  3. Dėl nuomonės teikimo Vilniaus universiteto senatui dėl 2022-2023 m. studijų programų, į kurias vykdomas priėmimas, kainų. Studijų prorektorius doc. dr. V. Jaskūnas