Balandžio 22 dieną įvyks Tarybos posėdis

Sukurta: 20 balandžio 2015

Informuojame, jog balandžio 22 dieną (trečiadienį), 15 valandą, Centrinių rūmų 238 auditorijoje įvyks Vilniaus universiteto Tarybos posėdis.

Posėdžio darbotvarkė:

1. Artimiausių veiklų aptarimas su paskirtais prorektoriais.

2. Dėl vicerektoriaus skyrimo.

3. Dėl paramos skyrimo Vilniaus M. Daukšos vidurinei mokyklai.

4. Dėl konferencijų, seminarų ir poilsio centro „Romuva“, poilsio namų ir gamybinių mokymo bazių kelialapių kainos ir tvarkos.

5. Dėl 2015 metų priėmimo į Vilniaus universiteto studijų programas taisykles įgyvendinančių teisės aktų tvirtinimo.

6. Dėl Sveikatos ir sporto centro organizuojamos vaikų vasaros sporto stovyklos įkainių tvirtinimo.

7. Dėl metinių finansinių ataskaitų rinkinių tvirtinimo.

8. Dėl doktorantūros studijų kainų ir vietų skaičiaus bei rezidentūros studijų kainų tvirtinimo.

9. Kiti klausimai.

Kviečiame dalyvauti. Su posėdyje būsiančiais priimtais nutarimais galėsite susipažinti Universiteto interneto puslapio skiltyje "Tarybos sprendimai".