Kovo 29 d. įvyks Universiteto tarybos posėdis

Sukurta: 23 kovo 2017

Informuojame, jog artimiausią trečiadienį (kovo 29 d.), 15 valandą, Centrinių rūmų 238 auditorijoje įvyks Vilniaus universiteto tarybos posėdis.

Preliminari posėdžio darbotvarkė:

1. Dėl 2016 metų Vilniaus universiteto veiklos ataskaitos svarstymo ir tvirtinimo.

Pranešėjas – Rektorius prof. A. Žukauskas

2. Dėl 2016 metų Vilniaus universiteto pajamų ir išlaidų sąmatos įvykdymo ataskaitos svarstymo ir tvirtinimo.

Pranešėjas – Kancleris G. Miškinis

3. Dėl Vilniaus universiteto einamųjų metų pajamų ir išlaidų sąmatos biudžeto sudarymo tvarkos aprašo tvirtinimo.

Pranešėjas – Kancleris G. Miškinis

4. Dėl nutarimo dėl Vilniaus universiteto Akademinių darbuotojų tarnybinio atlyginimo, priemokų, premijų ir kitų atlyginimų bei paskatinimų už darbą ir nuopelnus skyrimo tvarkos aprašo patvirtinimo.

Pranešėjas – Rektorius prof. A. Žukauskas

5. Dėl Vilniaus universiteto lėšų naudojimo ir turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo tvarkos aprašo patvirtinimo.

Pranešėjas – Kancleris G. Miškinis

6. Dėl pritarimo Skatinimo už aukšto lygio mokslo pasiekimus tvarkos aprašo projektui.

Pranešėjas – Mokslo prorektorius prof. R. Jankauskas

7. Dėl Verslo mokyklos įkainių, nesusijusių su studijų programų įgyvendinimu, dydžių bei kitų paslaugų kainųpatvirtinimo.

Pranešėjas – Kancleris G. Miškinis

8. Dėl Neformaliųjų programų kainų nustatymo metodikos svarstymo ir tvirtinimo.

Pranešėjas – Studijų prorektorius dr. V. Jaskūnas

9. Dėldalies Vilniaus universiteto patikėjimo teise valdomo turto investavimo.

Kviečiame dalyvauti.