Patvirtintas kandidatų į Vilniaus universiteto tarybos narius sąrašas

Sukurta: 31 kovo 2017

Centrinė rinkimų komisija šių metų kovo 30 d. vykusio posėdžio metu patvirtino kandidatų į laisvas Tarybos narių vietas sąrašus. Kviečiame susipažinti su kandidatais į Vilniaus universiteto tarybos narius bei jų pateiktais dokumentais.

1. Kandidatai į Tarybos nario - ne Vilniaus universiteto dėstytojo ar mokslo (meno) darbuotojo, atstovaujančio teisinės, politinės, socialinės, ūkio, finansų ir administravimo sistemų plėtros interesų sričiai, vietą:

GIEDRIUS DUSEVIČIUS

- Sutikimas kandidatuoti

ČESLAV OKINČIC

- Sutikimas kandidatuoti

2. Kandidatai į Tarybos nario - Vilniaus universiteto dėstytojo ar mokslo (meno) darbuotojo, atstovaujančio socialinių mokslų ir studijų plėtros interesų sričiai, vietą:

ALEKSANDRAS DOBRYNINAS

NERIJA PUTINAITĖ

VYTAUTAS NEKROŠIUS

- Sutikimas

Tarybos narių rinkimai kamieniniuose akademiniuose padaliniuose vyks šių metų balandžio 25-26 dienomis, prieš tai - balandžio 18-19 dienomis - numatytas išankstinis balsavimas.

Rinkimuose į išorinio Tarybos nario vietą galės dalyvauti visi asmenys, įtraukti į Centrinės rinkimų komisijos patvirtintus rinkėjų sąrašus, o rinkimuose į vidinio Tarybos nario vietą - tik įtrauktieji į socialinių mokslų ir studijų plėtros srities rinkėjų sąrašą.