Rugsėjo 8 d. įvyks Tarybos posėdis

Sukurta: 07 rugsėjo 2020

Kviečiame į Tarybos posėdį, kuris vyks kitą antradienį, rugsėjo 8 d., 15 val., Senato salėje.

• Dėl pritarimo tapti viešosios įstaigos Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės ir viešosios įstaigos Respublikinės Vilniaus psichiatrijos ligoninės dalininku ir Vilniaus universiteto turto investavimo į šių įstaigų dalininkų kapitalą. Pranešėjas Rektorius prof. Rimvydas Petrauskas.
  • Dėl finansinės paramos skyrimo Sintetinės biologijos organizacijai. Pranešėjas Rektorius prof. Rimvydas Petrauskas.
  • Dėl Vilniaus universiteto tarybos 2018 m. vasario 14 d. nutarimo Nr. T-2018-2-2 „Dėl Vilniaus universiteto darbuotojų darbo užmokesčio tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo. Pranešėja doc. dr. Rita Rekašiūtė Balsienė.