Spalio 28 d. įvyks nuotolinis Tarybos posėdis

Sukurta: 22 spalio 2020

Kviečiame į Tarybos posėdį, kuris vyks š.m. spalio 28 d. 15 val.,MS Teams Tarybos posėdžių kanale

Posėdžio darbotvarkė:

1. Vilniaus universiteto 2018-2020 m. strateginių raidos projektų 2020 m. 1-8 mėn. biudžeto panaudojimo ataskaita. Rektorius prof. dr. R. Petrauskas.
  2. Vilniaus Universiteto Fondo pristatymas. Vilniaus universiteto fondo direktorius J. Noreika.
  3. Dėl pritarimo Vilniaus universiteto teritorijos ribų padidinimui perimant valstybės nekilnojamąjį turtą, esantį Molėtų r. sav., Čiulėnų sen., Kulionių k., Žvaigždžių g. 12. Rektorius prof. dr. R. Petrauskas.
  4. Dėl pritarimo Vilniaus universiteto teritorijos ribų padidinimui perimant valstybės nekilnojamąjį turtą su priklausiniais, esančiais Vilniaus m. sav., Švitrigailos g. 4. Rektorius prof. dr. R. Petrauskas.
  5. Filosofijos fakulteto kreipimasis „Dėl MS Teams vykstančių paskaitų įrašymo“. Pranešėjas Senato pirmininkės pavaduotojas doc. dr. A. Mickevičius.