Konsultavimas: (8 5) 2193144 ,

HEX #E64164
193 C
RAL 3017

Tamsiai vyšninė – pagrindinė spalva. Ši spalva simbolizuoja orumą, pagarbą, karališką valdžią, lyderystę ir valios jėgą. Ji naudojama tekstų antraštėms ar svarbiai informacijai išskirti, grafiniams elementams bei kaip foninė spalva.

Šviesiai pilka spalva naudojama fonams ir tekstams ant tamsaus fono.

Tamsiai pilka – teksto spalva išorinėse komunikacijos priemonėse.

Balta spalva paprastai naudojama kaip fono spalva.

Ryškiai raudona yra akcentinė spalva. Naudojama norint pabrėžti ar paryškinti norimą informaciją bei grafinius elementus. Ši spalva niekada neturėtų būti naudojama kaip pagrindinis fonas.

Šriftai

Pagrindinis šriftas - "GT Walsheim" visada naudojamas išorinėje komunikacijoje. Naudojami keli pagrindiniai šio šrifto stiliai: „Regular“, „Regular Oblique“, „Bold“ ir „Bold Oblique“.

Antrinis šriftas - „Arial“ naudojamas dokumentuose. Šis šriftas nenaudojamas reprezentacinėse išorinės komunikacijos priemonėse.

Internetinio naudojimo šriftas - "Raleway".

Vilniaus universiteto šriftai.

Užklausa internetu

Kontaktai konsultacijoms

konsultavimas
@cr.vu.lt

Saulėtekio al. 9, III r.,
104 kab., Vilnius

I–V
8:00–17:00 val.

Klausk studento: Moksleivi, apie studentišką gyvenimą sužinok iš pirmų lūpų! Parašyk pasirinktam studentui el. paštu

Stojimo žingsniai

Bakalauro

Prašymo
    pateikimas

Pirmojo etapo prašymų teikimas vyks nuo birželio 1 d. iki liepos 23 d. 12:00 val.

Stojamieji
    egzaminai

Stojamieji egzaminai organizuojami stojant į "Kiekybinės ekonomikos (anglų k.)" ir ugdymo mokslų studijų programas. Platesnė informacija apie motyvacinių egzaminų vykdymą bus skelbiama gegužės mėn.
    Stojamųjų egzaminų tvarkaraštis

Kvietimai
    studijuoti

Kvietimai studijuoti skelbiami liepos 26 d. iki 12 val. Kvietimą matyti galėsite prisijungę prie LAMA BPO sistemos asmeninės paskyros, taip pat bus siunčiamas ir el. laiškas su kvietimu studijuoti.

Registracijos
    mokėjimas

Prieš sudarant studijų sutartį būtina sumokėti registracijos mokestį (40 Eur).
    Registracijos mokestis yra vienkartinis.

Studijų sutarties
    sudarymas

Sudaryti studijų sutartį su Universitetu galima:
    - internetu nuo liepos 27 d. 00:00 val. iki liepos 31 d. 17:00 val. naudojantis AB Luminor (buvę DNB klientai), SEB, Swedbank, Šiaulių banko el. bankininkystės paslauga.
    - atvykus į Universitetą liepos 27 d. 9:30-15:00 val., liepos 30-31 d. 9:30-15:00 val.. Vieta: Saulėtekio al. 7, Gyvybės mokslų centras, Vilnius.

Įmoka už
    studijas

Įstoję į mokamas vietas, įmoką už studiją reikia sumokėti iki rugsėjo 30 d. Sumokėti galite prisijungę prie VU eStudentas aplinkos nuo rugsėjo 1 d.

studijoms

Rugsėjo 1-30 d. būtina užsiregistruoti www.idm.vu.lt ir prisijungus prie VU eStudentas  paspausti „Registracija studijoms“. Neužsiregistravusieji į studijas rugsėjo mėnesį, braukiami iš studentų sąrašų.