Skelbiamas VU Matematikos ir informatikos fakulteto kandidatų į Senato narius sąrašas

Sukurta: 04 kovo 2019

Centrinė rinkimų komisija patvirtino iškeltų Vilniaus universiteto (VU) Matematikos ir informatikos fakulteto kandidatų į Senato narius sąrašą.

Laisvą vietą pretenduoja užimti:

• doc. dr. Arvydas Kregždė,
  • prof. dr. Julius Žilinskas.

Senato rinkimai VU Matematikos ir informatikos fakultete planuojami balandžio 3 d. 9:00 val. – balandžio 5 d. 15:00 val. Balsuojama bus padalinio komisijos nurodytose patalpose (apie jas bus informuojama vėliau). Rinkimuose galės dalyvauti Rinkimų teisę turintys darbuotojai, įtraukti į Centrinės rinkimų komisijos patvirtintą rinkėjų sąrašą. Čia galite pasitikrinti, ar esate įtrauktas į rinkėjų sąrašą: paieškos laukelyje įveskite savo vardą ir pavardę.

Jei nerandate savo pavardės rinkėjų sąraše, kreipkitės el. paštu

Rinkimai vyks vadovaujantis Vilniaus universiteto Statutu ir Senato patvirtintu Senato narių rinkimų tvarkos aprašu. Juos vykdys padalinio rinkimų komisija.

Matematikos ir informatikos fakulteto rinkimų komisija:

1. Šarūnas Repšys (pirmininkas)
  2. Viktor Medvedev
  3. Domantas Petuška (studentų atstovas)

Kontaktiniai asmenys pasiteiravimui:

Šarūnas Repšys, el. paštas , tel. +37052193086