Patvirtintas kandidatų į Vilniaus universiteto tarybos narius sąrašas

Sukurta: 31 spalio 2016

Centrinė rinkimų komisija spalio 31 d. posėdyje patvirtino kandidatų į Vilniaus universiteto tarybos nario - Universiteto dėstytojo ar mokslo (meno) darbuotojo, atstovaujančio fizinių ir technologijos mokslų ir studijų plėtros interesų sričiai, vietą, sąrašą. Kviečiame susipažinti su kandidatų sąrašu ir jų pateiktais dokumentais:

EUGENIJUS MANSTAVIČIUS

KONSTANTINAS PILECKAS

VALDAS ŠABLINSKAS

- Sutikimas kandidatuoti

Primename, jog Tarybos nario rinkimai vyksta vadovaujantis Statuto ir Senato patvirtinto Tarybos narių rinkimų ir įgaliojimų nutraukimo tvarkos aprašo nuostatomis

Tarybos rinkimai kamieniniuose akademiniuose padaliniuose vyks lapkričio 21-22 dienomis. Prieš tai, lapkričio 15-16 d. numatytas išankstinis balsavimas.

Rinkimuose galės balsuoti asmenys, įtraukti į Centrinės rinkimų komisijos patvirtintus rinkėjų sąrašus