Vyksta kandidatų į Tarybos narius kėlimas

Sukurta: 06 spalio 2016

Centrinė rinkimų komisija informuoja, jog vadovaujantis 2016 m. rugsėjo 20 d. nutarimu Nr. S-2016-8-10 prasidėjo rinkimai į Vilniaus universiteto tarybos nario - Universiteto dėstytojo ar mokslo (meno) darbuotojo, atstovaujančio fizinių ir technologijos mokslų ir studijų plėtros interesų sričiai, vietą.

Rinkimai vyksta Fizikos fakultete, Kauno humanitariniame fakultete, Matematikos ir informatikos fakultete, Matematikos ir informatikos institute, Taikomųjų mokslų institute bei Teorinės fizikos ir astronomijos institute.

Tarybos nario rinkimai vyksta vadovaujantis Senato patvirtinto Tarybos narių rinkimų ir įgaliojimų nutraukimo tvarkos aprašo nuostatomis.

Vadovaujantis Aprašu, būti iškeltas/ kelti savo kandidatūrą rinkimuose į Tarybos narius turi kiekvienas Universiteto akademinės bendruomenės narys, atitinkantis Statuto 12 str. 4 d. ir Aprašo 14 bei 15 p. reikalavimus. Kandidatai keliami/ kelia savo kandidatūras iki 2016 m. spalio 21 d. pateikdami raštu padalinio rinkimų komisijai prašymą. Be to, iškeltas/ savo kandidatūrą iškėlęs asmuo privalo pateikti Padalinio rinkimų komisijai:

- asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
- Centrinės rinkimų komisijos patvirtintos formos kandidato į Tarybos narius duomenų anketą;
- Centrinės rinkimų komisijos patvirtintos formos sutikimą (jei kandidatas iškeltas) arba prašymą (jei kandidatūrą išsikėlė pats kandidatas) kandidatuoti į Tarybos narius;
- kandidato į Tarybos narius deklaraciją dėl interesų konflikto atskleidimo (Aprašo priedas).

Numatoma, kad balsavimas padaliniuose vyks šių metų lapkričio 21 - 22 dienomis. Detalesnę informaciją pateiksime vėliau.