Registravimo tvarka

Registravimo tvarka

Sukurta: 11 vasario 2010

2015 m. kovo 31 d. VU rektoriaus įsakymu Nr. R-117 patvirtinta nauja Vilniaus universiteto elektroninių dokumentų įkėlimo į Lietuvos akademinės elektroninės bibliotekos informacinę sistemą (toliau – eLABa) tvarka.

Vadovaujantis šia tvarka nuo balandžio 1 d. kviečiame VU mokslo publikacijas, daktaro disertacijas ir jų santraukas registruoti atnaujintoje eLABa (daugiau apie eLABa www.elaba.lt), kuri tarnaus kaip VU institucinė talpykla.

Nuo šiol visos VU mokslo publikacijos ir baigiamieji darbai, įkelti į eLABa, paieškomi VU bibliotekos virtualioje bibliotekoje pasirinkus Institucinė talpykla.

Norėdami įkelti naują publikaciją, daktaro disertaciją ir jos santrauką prisijunkite eLABa talpykloje http://talpykla.elaba.lt:

Pasirinkite instituciją – Vilniaus universitetas.
Įveskite VU informacinėje sistemoje naudojamą vardą ir slaptažodį, spauskite „Prisijungti".
Spauskite „Naujas dokumentas" ir įveskite duomenis.
Jei reikia pagalbos įvedant duomenis, instrukcijas pdf ir video formatu rasite eLABa svetainės skiltyje Pagalba / Instrukcijos.

Įvedant duomenis apie dokumentą eLABa sistemoje, būtinai pridėkite jo (straipsnio, tezės, monografijos, disertacijos ir santraukos ir kt.) pilną failą pdf formatu. Rekomenduojame įkelti ne skenuotą dokumentą (pagrindinis failas), o sukurtą pdf formatu, kad jis būtų nuskaitomas sistemos pagalba – tokiame faile galima viso teksto paieška.

Rekomenduojama, kad pirminis dokumento aprašas būtų įvestas ir jo dokumento failas įkeltas į eLABa ne vėliau kaip per 60 kalendorinių dienų nuo kūrinio išleidimo.

Visais VU mokslinių publikacijų, daktaro disertacijų ir jų santraukų įkėlimo į talpyklą klausimais kreipkitės į VU bibliotekos Mokslinės informacijos duomenų skyrių:

El. paštas:
Tel.: (8 5) 219 5060; (8 5) 219 5061

Išsamesnė informacija VU bibliotekos svetainėje.