Bibliotekos informacija

Karantino laikotarpiu VU bibliotekoje (VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC), Centrinėje bibliotekoje ir kamieninių akademinių padalinių skaityklose) teikiamos šios paslaugos:

  • Galimybė dirbti VU bibliotekos skaityklose VU bendruomenės nariams.
  • Galimybė dirbti VU bibliotekos Rankraščių ir Retų spaudinių skaityklose visiems VU bibliotekos paslaugų vartotojams (iki 3 asm. vienoje skaitykloje vienu metu). Būtina išankstinė registracija.
  • Leidinių išdavimo ir priėmimo paslaugos Vilniaus universiteto bendruomenės nariams. Leidiniai išduodami tik pagal išankstinį užsakymą (leidinius užsakyti galima prisijungus prie Virtualios bibliotekos). Knygas grąžinti galima bibliotekos darbo metu tik tame padalinyje, iš kurio knygos buvo paimtos.

Bibliotekos naujienos, išsami informacija apie bibliotekos teikiamas paslaugas: biblioteka.vu.lt. O čia – viskas, ką reikia žinoti apie elektroninius išteklius.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku