Bibliotekos informacija

Karantino laikotarpiu VU Bibliotekoje (VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC), Centrinėje bibliotekoje ir kamieninių akademinių padalinių skaityklose) teikiamos tik leidinių išdavimo ir priėmimo paslaugos Vilniaus universiteto bendruomenės nariams. Leidiniai išduodami tik pagal išankstinį užsakymą.

Knygų išdavimo ir priėmimo paslaugos teikiamos tik nekontaktiniu būdu. Naudotis bibliotekoje esančiomis darbo vietomis galimybės nėra.

 

Bibliotekos naujienos, išsami informacija apie bibliotekos teikiamas paslaugas: biblioteka.vu.lt. O čia – viskas, ką reikia žinoti apie elektroninius išteklius.

Jeigu kada nors dirbote bibliotekoje esančiais kompiuteriais ir jūsų VU vartotojo profilyje užsiliko svarbių dokumentų, nesijaudinkite. Norint pasiekti šiuos dokumentus nebūtina fiziškai atvykti į biblioteką – tai padaryti galite būdami namuose – instrukcija.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku