Studentams

Gerbiami studentai, ačiū kiekvienam iš jūsų už bendradarbiavimo dvasią, lydinčią universiteto bendruomenę šiuo laikotarpiu, už lankstų požiūrį ir aktyvų įsitraukimą į naujas, mažiau įprastas nuotolinių studijų veiklas.

Tik norisi atkreipti dėmesį, kad Vilniaus universiteto dėstytojų vedamos paskaitos ir joms parengta medžiaga yra intelektinė nuosavybė, todėl studentai gali šia informacija naudotis tik mokymosi tikslais. Bet koks kitoks medžiagos panaudojimas, įskaitant jos platinimą be atskiro leidimo yra draudžiamas. Šiuo neapibrėžtu laikotarpiu labai prašome jūsų laikytis abipusės pagarbos ir aktyvaus įsitraukimo principų. Produktyvus nuotolinis ar mišrus mokymasis yra mūsų visų bendrų pastangų rezultatas. Dėl to kviečiame į nuotolinius užsiėmimus jungtis su nuostata mokytis, iš anksto pasirūpinti techninėmis detalėmis ir laikytis nuotolinio darbo etiketo.

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku