Mokslininkams

Europos Komisija kuria SARS-CoV-2 ir COVID-19 duomenų apsikeitimo platformą, skirtą apsikeisti susijusia mokslinių tyrimų informacija, susiejant ją su Europos atvirojo mokslo debesiu. Tam tikslui Europos Komisijos tarnybos bendradarbiauja su Europos molekulinės biologijos laboratorija (EMBL) ir Europos bioinformatikos institutu (EBI), kad mokslinių tyrimų bendruomenė galėtų greičiau keistis svarbiais duomenimis (įskaitant neapdorotus tyrimų duomenis (angl. raw data) ir kitus tyrimų rezultatus, pvz., protokolus ir darbo eigas) ir jais naudotis.

VU bendruomenės nariai kviečiami atverti mokslinių tyrimų pagrindu parengtas mokslo publikacijas per Lietuvos akademinės elektroninės bibliotekos (eLABa) sistemos VU institucinę talpyklą, o mokslinių tyrimų duomenys gali būti saugiai tvarkomi ir atveriami Nacionaliniame atvirosios prieigos mokslinių tyrimų duomenų archyve (MIDAS).

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos