COVID-19: aktuali informacija studentams ir darbuotojams

Atsižvelgdama į infekcijos COVID-19 plitimo grėsmę, Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus dėl karantino paskelbimo ir siekdama apsaugoti mūsų bendruomenės narių sveikatą, koronaviruso prevencijai skirta darbo grupė nusprendė, kad visa veikla universitete iki gegužės 31 d. turi būti tęsiama nuotoliniu būdu.

 

Visoje Lietuvoje, visą parą, nemokamai galite kreiptis karštąja koronaviruso linija, jeigu turėjote sąlytį su sergančiu asmeniu ir jei pasireiškė ligos simptomai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas); o taip pat – norint pasikonsultuoti, kilus klausimų:

Karštoji linija Lietuvos gyventojams

1808

Skambinant iš užsienio

+370 (37) 367 963

Visa kita aktuali informacija taip pat skelbiama www.koronastop.lt

 

Šiuo laikotarpiu prašoma vengti nebūtinų socialinių kontaktų ir rekomenduojama:

  • Dažnai plaukite rankas. Reguliariai ir itin atidžiai plaukite rankas su vandeniu ir muilu (netrumpiau kaip 20 s) arba valykite alkoholinėmis servetėlėmis.
  • Laikykitės saugaus atstumo. Laikykitės saugaus, bent 2 metrų atstumo tarp Jūsų ir kito asmens, su kuriuo bendraujate.
  • Nelieskite rankomis savo akių, nosies ir burnos. Ant rankomis liečiamų paviršių gali būti įvairių virusų, kuriuos rankomis galima lengvai pernešti per akis, nosį ar burną. Tokiu būdu virusai gali užkrėsti visą organizmą.
  • Laikykitės kosėjimo, čiaudėjimo etiketo. Laikykitės ir raginkite aplinkinius laikytis etiketo. Tai reiškia, kad kosėti ar čiaudėti reiktų prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę. Panaudotą servetėlę nedelsiant saugiai išmeskite, nelaikykite jos vidinėse rūbų kišenėse.

Prevencinė medžiaga:

  • Atmintinė, kaip elgtis studijų vietose (lietuvių ir anglų kalbomis) parsisiųsti
  • Plakatas (lietuvių ir anglų kalbomis) parsisiųsti
  • Vizualinė medžiaga TV ekranams (lietuvių kalba) parsisiųsti
  • Rankų plovimo instrukcija (lietuvių ir anglų kalbomis) parsisiųsti

 

 

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku