Neakademinės veiklos organizavimo ir aptarnavimo universitete taisyklės

Atsižvelgdama į infekcijos COVID-19 plitimo grėsmę, Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus dėl karantino paskelbimo ir siekdama apsaugoti bendruomenės narių sveikatą, koronaviruso prevencijai skirta darbo grupė nusprendė, kad visa veikla universitete iki lapkričio 29 d. pagal galimybes turi būti tęsiama nuotoliniu būdu.

Tais atvejais, kai funkcijų vykdymas, atsižvelgiant į jų pobūdį, yra apsunkintas, rekomenduojama organizuoti darbą daliniu nuotoliniu būdu – t. y. pamainomis (grupėmis darbuotojų, kurie nesikeičia ir nesimaišo tarpusavyje). Rekomenduojama pamainos trukmė – ne mažiau kaip savaitė.

Taip pat nerekomenduojama būti fizinėse darbo vietose rizikos grupėms priskiriamiems asmenims (pvz., sergantiems lėtinėmis ar onkologinėmis ligomis ir kt.), o tiems, kuriems pasireiškia ligos simptomai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas), atvykti draudžiama.

Visi renginiai, susitikimai, susirinkimai universitete turi būti vykdomi tik nuotoliniu būdu, perkeliami ar atšaukiami.

Visos kitos darbo organizavimo ir lankytojų aptarnavimo Vilniaus universitete taisyklės lieka galioti toliau.

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku