Neakademinės veiklos organizavimo ir aptarnavimo universitete taisyklės

Atsižvelgdama į infekcijos COVID-19 plitimo grėsmę, Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus dėl karantino paskelbimo ir siekdama apsaugoti bendruomenės narių sveikatą, koronaviruso prevencijai universitete skirta darbo grupė nusprendė, kad visa veikla iki birželio 30 d. turi būti tęsiama nuotoliniu būdu.

Darbuotojų veikla universiteto patalpose karantino metu gali vykti tik tais atvejais, kai atitinkamas funkcijas (darbą) būtina atlikti darbo vietoje. Tuomet vienu metu kabinete turėtų dirbti ne daugiau kaip 1 darbuotojas.

Nerekomenduojama būti fizinėse darbo vietose rizikos grupėms priskiriamiems asmenims (pvz., sergantiems lėtinėmis ar onkologinėmis ligomis ir kt.), o tiems, kuriems pasireiškia ligos simptomai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas), atvykti draudžiama.

Visi renginiai, susitikimai, susirinkimai universitete turi būti vykdomi tik nuotoliniu būdu..

Jeigu fizinis kontaktas neišvengiamas (pvz., perduodant dokumentus, įrangą ar pan.), kontaktuojantiems asmenims būtina dėvėti veido apsaugos priemones ir po kiekvieno fizinio kontakto išvėdinti patalpas.

Labai svarbu vėdinti visas patalpas. Todėl po kiekvieno apsilankymo darbo vietoje, išeinant reikia palikti atvertą langą ar kitaip pasirūpinti patalpos išvėdinimu ir išeinant apie tai informuoti pastato apsaugos darbuotojus, kurie atitinkamai turėtų uždaryti langus praėjus ne mažiau kaip 2 valandoms nuo darbuotojo išvykimo iš darbo vietos.

Visos kitos darbo organizavimo ir lankytojų aptarnavimo Vilniaus universitete taisyklės lieka galioti toliau.

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku