Nuotolinis mokymas

Šioje skiltyje rasite informaciją apie tai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį pereinant prie nuotolinio mokymo, kokius įrankius rekomenduojame naudoti, artimiausius numatomus mokymus apie nuotolinį mokymą ir praėjusių mokymų medžiagą bei svarbiausius kontaktus, kur galite kreiptis, kilus klausimams.

Kviečiame šiomis visiems sudėtingomis aplinkybėmis padėti vieni kitiems ir pasidalinti patirtimis apie studijų užsiėmimų vedimą, egzaminų ir kitų atsiskaitymų rengimą, grįžtamojo ryšio teikimą studentams, IT įrankių išnaudojimą nuotolinėms studijoms ir pan. Dėstytojų apklausa rodo, kad patirčių dalijimosi forma visiems yra priimtiniausia ir patraukliausia. Jeigu turite, kuo pasidalinti su savo fakulteto ar viso universiteto kolegomis, maloniai prašome kreiptis į Edukacinių kompetencijų centro vadovę dr. Ingą Milišiūnaitę (). Skiltyje „Mokymai“ rasite tokių patirties dalinimosi pavydžių.

Dėkojame visiems, užpildžiusiems apklausą! To dar nepadariusiems primename: siekdami išsiaiškinti Universiteto dėstytojų poreikius paramai ir informacijai apie nuotolinių studijų vykdymą karantino laikotarpiu, kviečiame dalyvauti trumpoje apklausoje.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos