Priėmimas

 PAPILDOMAS PRIĖMIMAS 2020 M.

BENDROJI TVARKA

Papildomo priėmimo į doktorantūrą Vilniaus universitete taisyklėse, patvirtintose Vilniaus universiteto mokslo prorektoriaus 2020 m. rugsėjo 16 d. įsakymu Nr. D-593, išsamiai yra aprašoma priėmimo į doktorantūros studijas Vilniaus universitete tvarka.

Papildomas priėmimas vykdomas į valstybės biudžeto lėšomis finansuojamas doktorantūros studijų vietas. Studijų kainos yra patvirtintos Vilniaus universiteto senato 2020 m. birželio 16 d. nutarimu Nr. SPN-34 „Dėl Vilniaus universiteto trečiosios pakopos studijų, į kurias vykdomas priėmimas 2020–2021 studijų metais, kainų patvirtinimo“.

Dalyvauti konkurse gali asmenys, turintys kvalifikacinį magistro laipsnį arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją, ir nustatytomis datomis pateikę prašymą.

Stojantieji priimami konkurso tvarka pagal konkursinį balą.


STOJIMO PROCEDŪRA

Papildomas priėmimas į doktorantūrą vykdomas atviro konkurso būdu. Prašymas dalyvauti papildomo priėmimo į doktorantūrą Vilniaus universitete konkurse ir būtinų dokumentų elektroninės kopijos pateikiami Vilniaus universiteto priėmimo į trečiosios pakopos studijas internetinėje stojančiųjų aptarnavimo sistemoje (ISAS). Pateiktą prašymą galima koreguoti iki 2020 m. rugsėjo 24 d., 16.00 val.

Informacija apie mokslinius projektus ir pokalbius skelbiama padalinių puslapiuose.

 

MOKSLINIŲ TYRIMŲ TEMATIKOS

Biochemija

Fizika

Komunikacija ir informacija

Psichologija

Informacija apie priėmimo į doktorantūrą tvarką ir studijas Universitete teikiama darbo dienomis nuo 9.00 iki 16.00 val. Vilniaus universiteto Centrinės administracijos Doktorantūros ir podoktorantūros skyriuje (adresu: Universiteto g. 3, Vilnius, 108 ir 109 kab.; telefonais: +370 5 268 7095, +370 5 268 7093, el. paštu: ).

 

INFORMACIJA ĮSTOJUSIEMS Į DOKTORANTŪRĄ 

I. STUDIJŲ SUTARTIS

Sutarčių sudarymas ir pasirašymas vyksta elektroniniu būdu nuo 2020 m. rugsėjo 3 d., 9.00 val. iki 2020 m. rugsėjo 8 d., 16:00 val. (įstojusius į Europos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamas doktorantūros studijas sutartis prašome pasirašyti iki 2020 m. rugsėjo 4 d.) prisijungus prie Vilniaus universiteto priėmimo į trečiosios pakopos studijas internetinės stojančiųjų aptarnavimo sistemos (VU ISAS) (adresu – https://is.vu.lt/pls/dokt/isas.login). Sutartys pasirašomos naudojantis „SEB“, „Swedbank“, „Luminor/DNB“ bankų elektroninės bankininkystės paslauga.

Jeigu nepavyksta savarankiškai sudaryti sutarties elektroniniu būdu, galima atvykti į Vilniaus universiteto Doktorantūros ir podoktorantūros skyrių adresu Universiteto g. 3, LT-01513 Vilnius, 109 kab. Atvykus sutartis bus sudaroma elektroniniu būdu ta pačia tvarka kaip ir sudarant sutartį internetu. Sudarant sutartį Universitete būtina turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą ir prisijungimo prie internetinės priėmimo sistemos duomenis (asmens kodą ir slaptažodį).

Sudarius sutartį elektroniniu būdu įkelkite Vilniaus universiteto rektoriui adresuotą prašymą PDF arba JPG formatu ir patikrinti ar yra įkelta asmens tapatybės dokumento kopija, jeigu nėra – įkelti.

Sudarant sutartį elektroniniu būdu dokumentų į Vilniaus universiteto Doktorantūros ir podoktorantūros skyrių atnešti nereikia.

Prašymą reikia atnešti tik tuo atveju, jeigu sutartį sudarote Vilniaus universiteto Doktorantūros ir podoktorantūros skyriuje.

II. LIETUVOS STUDENTO PAŽYMĖJIMAS

Pasirašius studijų sutartį, ne anksčiau kaip nuo rugsėjo 28 d., privaloma registruotis Lietuvos studento pažymėjimo (LSP) svetainėje (adresu – https://lsp.lt/register/) ir užsisakyti Lietuvos studento pažymėjimą.

Daugiau informacijos apie studento pažymėjimo išdavimą galite rasti Vilniaus universiteto Studentų atstovybės interneto svetainėje arba kreipiantis į Austėją Šataitę (tel. +370 603 64 310, el. p.  ).

III. VILNIAUS UNIVERSITETO STUDIJŲ INFORMACINĖ SISTEMA

Gavus Lietuvos studento pažymėjimą ir LSP numerį, būtina prisijungti prie Vilniaus universiteto e. tapatybių valdymo sistemos https://www.vu.lt/it/epaslaugos/ prieigai prie Vilniaus universiteto studijų informacinės sistemos (VUSIS) ir Universiteto suteiktos elektroninės pašto dėžutės.

IV. STIPENDIJA

Prisijungus prie VUSIS, iki spalio mėn. vidurio svarbu užregistruoti savo banko sąskaitos numerį, į kurį bus vedama doktorantūros stipendija.

 

BENDROJI PRIĖMIMO TVARKA 

BENDROJI INFORMACIJA

Priėmimo į doktorantūrą Vilniaus universitete taisyklėse išsamiai aprašoma priėmimo į doktorantūros studijas Vilniaus universitete tvarka.

Priėmimas vykdomas į valstybės biudžeto lėšomis finansuojamas doktorantūros studijų vietas. Studijų kainos yra patvirtintos Vilniaus universiteto senato 2020 m. birželio 16 d. nutarimu Nr. SPN-34 „Dėl Vilniaus universiteto trečiosios pakopos studijų, į kurias vykdomas priėmimas 2020–2021 studijų metais, kainų patvirtinimo“.

Dalyvauti konkurse gali asmenys, turintys kvalifikacinį magistro laipsnį arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją, ir nustatytomis datomis pateikę prašymą.

Stojantieji priimami konkurso tvarka pagal konkursinį balą.

Jeigu po pagrindinio priėmimo lieka laisvų vietų, priėmimas vykdomas keliais etapais.


MOKSLINIŲ TYRIMŲ TEMATIKOS 2020 M. 

 

Informacija apie priėmimo į doktorantūrą tvarką ir studijas Universitete teikiama darbo dienomis nuo 9.00 iki 16.00 val. Vilniaus universiteto Centrinės administracijos Doktorantūros ir podoktorantūros skyriuje (adresu: Universiteto g. 3, Vilnius, 108 ir 109 kab.; telefonais: +370 5 268 7095, +370 5 268 7093, el. paštu: ).

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku