Priėmimas

 

BENDROJI PRIĖMIMO TVARKA  

BENDROJI INFORMACIJA

Priėmimo į doktorantūrą Vilniaus universitete 2021 metais taisyklėse yra išsamiai aprašoma priėmimo į doktorantūros studijas Vilniaus universitete tvarka.

Priėmimas vykdomas į valstybės biudžeto lėšomis finansuojamas ir nefinansuojamas doktorantūros studijų vietas. Studijų kainos yra patvirtintos Vilniaus universiteto senato 2021 m. gegužės 18 d. nutarimu Nr. SPN-22 „Dėl Vilniaus universiteto trečiosios pakopos studijų, į kurias vykdomas priėmimas 2021–2022 studijų metais, kainų patvirtinimo“.

Dalyvauti konkurse gali asmenys, turintys kvalifikacinį magistro laipsnį arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją, ir nustatytomis datomis pateikę prašymą.

Stojantieji priimami konkurso tvarka pagal konkursinį balą.

Jeigu po pagrindinio priėmimo lieka laisvų vietų, priėmimas vykdomas keliais etapais.


MOKSLINIŲ TYRIMŲ TEMATIKOS 2021 METAIS

Informacija apie priėmimo į doktorantūrą tvarką ir studijas Universitete teikiama darbo dienomis nuo 9.00 iki 16.00 val. Vilniaus universiteto Centrinės administracijos Doktorantūros ir podoktorantūros skyriuje (adresu: Universiteto g. 3, Vilnius, 108 ir 109 kab.; telefonais: +370 5 268 7095, +370 5 268 7093, el. paštu: ).


STOJIMO PROCEDŪRA

Priėmimas į doktorantūrą vykdomas atviro konkurso būdu. PRAŠYMAS dalyvauti priėmimo į doktorantūrą Vilniaus universitete konkurse ir būtinų dokumentų elektroninės kopijos pateikiami Vilniaus universiteto priėmimo į trečiosios pakopos studijas internetinėje stojančiųjų aptarnavimo sistemoje (ISAS) nuo 2021 m. gegužės 17 d.  Pateiktą prašymą galima koreguoti iki 2021 m. birželio 24 d., 24.00 val.

Sąskaitos, į kurią reikia įmokėti 15 € įmoką, rekvizitai nurodyti įmokos kvite:

(Swedbank  mokėjimo kvitas, SEB  mokėjimo kvitas)

Motyvaciniai pokalbiai su priėmimo komisija ar egzaminai vyks 2021 m. birželio 28 d. – 2021 m. liepos 1 d. Informacija apie mokslinius projektus ir pokalbius skelbiama padalinių puslapiuose.

INFORMACIJA ĮSTOJUSIEMS Į DOKTORANTŪRĄ 

 I. STUDIJŲ SUTARTIS

Sutarčių sudarymas ir pasirašymas vyksta elektroniniu būdu nuo 2021 m. liepos 7 d. iki 2021 m. liepos 9 d. 15.00 val.  Įstojusius į  doktorantūros studijas sutartis prašome pasirašyti iki 2021 m. liepos 9 d. 15:00 val.  prisijungus prie Vilniaus universiteto priėmimo į trečiosios pakopos studijas internetinės stojančiųjų aptarnavimo sistemos (VU ISAS) (adresu –https://is.vu.lt/pls/dokt/isas.login ). Sutartys pasirašomos naudojantis „SEB“, „Swedbank“, „Luminor/DNB“ bankų elektroninės bankininkystės paslauga.

Jeigu nepavyksta savarankiškai sudaryti sutarties elektroniniu būdu, galima atvykti į Vilniaus universiteto Doktorantūros ir podoktorantūros skyrių adresu Universiteto g. 3, LT-01513 Vilnius, 109 kab. Atvykus, sutartis bus sudaroma elektroniniu būdu ta pačia tvarka kaip ir sudarant sutartį internetu. Sudarant sutartį Universitete būtina turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą ir prisijungimo prie internetinės priėmimo sistemos duomenis (asmens kodą ir slaptažodį).


Sudarant sutartį elektroniniu būdu dokumentų į Vilniaus universiteto Doktorantūros ir podoktorantūros skyrių atnešti nereikia.

 

II. LIETUVOS STUDENTO PAŽYMĖJIMAS

Pasirašius studijų sutartį, ne anksčiau kaip 2021 m. rugsėjo 20 d. privaloma registruotis Lietuvos studento pažymėjimo (LSP) svetainėje (adresu – https://lsp.lt/register/) ir užsisakyti Lietuvos studento pažymėjimą.

Daugiau informacijos apie studento pažymėjimo išdavimą galite rasti Vilniaus universiteto Studentų atstovybės interneto svetainėje arba kreipiantis į Austėją Šataitę (tel. +370 603 64 310, el. p.  ).

 

III. VILNIAUS UNIVERSITETO STUDIJŲ INFORMACINĖ SISTEMA

Gavus Lietuvos studento pažymėjimą ir LSP numerį, būtina prisijungti prie Vilniaus universiteto e. tapatybių valdymo sistemos https://www.vu.lt/it/epaslaugos/ prieigai prie Vilniaus universiteto studijų informacinės sistemos (VUSIS) ir Universiteto suteiktos elektroninės pašto dėžutės.

 

IV. STIPENDIJA

Prisijungus prie VUSIS, iki spalio mėn. vidurio svarbu užregistruoti savo banko sąskaitos numerį, į kurį bus vedama doktorantūros stipendija.

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku