450-mečio stipendija

450-mečio stipendija – Vilniaus universiteto įsteigta speciali stipendija, skirta būsimiems studentams iš socialiai pažeidžiamų šeimų. Siekiant mažinti Lietuvoje opią socialinės atskirties problemą, pirmuosius studijų metus – nuo rugsėjo iki birželio mėnesio – 200 eurų stipendija bus mokama net 100 gabiausių, tačiau finansų stokojančių studentų.

Į stipendiją gali pretenduoti stojantieji, kurie atitinka šiuos kriterijus:

• pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų prašyme pirmu numeriu renkasi studijas Vilniaus universitete,
  • šeimos mėnesinių pajamų vidurkis per paskutinius 3 mėnesius vienam asmeniui buvo ne daugiau nei 350 eurų,
  • nėra anksčiau įgiję bakalauro ar magistro kvalifikacinio laipsnio,
  • nėra gavę Vilniaus universiteto gimtadienio stipendijos.

Paraišką stipendijai gauti būtina pateikti iki rugpjūčio 18 d.

Daugiau informacijos apie stipendiją rasite Vilniaus universiteto 450 metų sukakties proginės stipendijos skyrimo nuostatuose.

Teikti paraišką