Mokymai

Vilniaus universiteto Mokslo doktorantūros reglamentas 41 punkte numato: „Doktorantūros studijų apimtis – ne mažiau nei 33 kreditai. Doktorantas studijuoja ne mažiau kaip 3 dalykus. 3 kreditus doktorantas turi gauti už dalyvavimą bendruosius gebėjimus stiprinančiose veiklose ar doktorantų tarptautinėse vasaros/žiemos mokyklose, doktorantui išvykus į stažuotę ar dalines studijas užsienyje.“

 

• Bendrieji gebėjimai palengvina darbą tiek moksliniuose darbuose doktorantūros studijų metu, tiek tolesnėje mokslinėje karjeroje.
• Bendruosius gebėjimus stiprinančios veiklos: teoriniai ir praktiniai mokymai Vilniaus ir / ar kituose universitetuose, bendrųjų gebėjimų vasaros / žiemos stovyklos ir pan.
• Už bendruosius gebėjimus stiprinančias veiklas doktorantas turi atsiskaityti doktorantūros komitetui. Komitetas turi patvirtinti surinktus 3 kreditus.
• Atsiskaitydamas už bendrųjų gebėjimų veiklas, doktorantas turėtų pateikti dokumentą (pažymėjimą, raštą ar pan.), patvirtinantį jo dalyvavimą užsiėmimuose.
• Kiekvienos mokslo krypties doktorantūros komitetas gali nustatyti savus reikalavimus veikloms, stiprinančioms doktorantų bendruosius gebėjimus.
• Sudalyvavus bendruosius gebėjimus stiprinančiose veiklose ir ruošiantis atsiskaityti už surinktus kreditus doktorantūros komitetui siūlome užpildyti lentelę.

 

2018 rudens – 2019 pavasario bendrųjų gebėjimų mokymų tvarkaraštis bus skelbiamas 2018 m. rugsėjo mėnesį.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos