2017 metų absolventų užimtumas

Žemiau pateikiame duomenis apie 2017 m. VU absolventų užimtumą praėjus pusmečiui po studijų baigimo*: kokia absolventų dalis dirbo samdomą darbą (pagal terminuotas ar neterminuotas darbo sutartis arba buvo Mažųjų bendrijų vadovai), dirbo savarankiškai (pagal verslo liudijimą arba individualios veiklos pažymą), tęsė studijas**.

Informaciją apie 2017 m. absolventų užimtumą parengėme pagal Aukštųjų mokyklų karjeros valdymo informacinės sistemos karjera.lt, Vyriausybės strateginės analizės centro (STRATA), Užimtumo tarnybos ir Vilniaus universiteto turimus duomenis.

Studijų programų sąrašą pateikiame pagal studijų krypčių grupes***.

 

* Siekdami apsaugoti absolventų asmens duomenis, neskelbiame informacijos apie studijų programas, kurių absolventų buvo mažiau nei penki.

** Diagramų šoniniuose komentaruose atkreipiame dėmesį, kokia dalis visų absolventų pasirinko tęsti studijas. O diagramų stulpeliuose atsispindi tik ta absolventų dalis, kuri tęsia studijas ir neužsiima su darbo santykiais susijusia ar savarankiška veikla. Taip yra todėl, kad neturime duomenų, kaip studijas ir darbą derinantys absolventai pasiskirsto pagal darbo pobūdį (dirba savarankiškai ir/ar pagal darbo sutartį).

*** Naudotas iki 2017 m. galiojęs krypčių grupių klasifikatorius.

 

BAKALAURO STUDIJOS

MAGISTRANTŪROS, VIENTISOSIOS IR PROFESINĖS STUDIJOS

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku