Taikomoji fizika

2020 m. fizinių mokslų krypčių grupei skirta daugiau valstybės finansuojamų vietų! Rinkis #pirmunumeriuVU

Padalinys Fizikos fakultetas Trukmė 4 metai
Krypčių grupė Fiziniai mokslai Studijų forma Nuolatinės dieninės studijos
Studijų kryptis (šaka) Fizika Studijų programos kreditai 240
Kvalifikacinis laipsnis Fizinių mokslų bakalauras Metinė studijų kaina (2020) 2951 EUR

Parsisiųsti studijų programos aprašą

Taikomosios fizikos specialistai sudaro sparčiai besiformuojantį šiuolaikinės aukštųjų technologijų pramonės branduolį. Jie geba pritaikyti fizikos žinias dirbdami su šiuolaikiniais matavimų ir gamybos prietaisais. Ši studijų programa yra orientuota į fizikinių bei matematinių žinių pritaikymą praktikoje. Studijų programa suteikia fizikos taikymo kompetencijų biofizikos, lazerių fizikos, energetikos ir kt. srityse. Taikomosios fizikos absolventai – kūrybiški platų eksperimentinės fizikos profilį turintys specialistai.

Studentai, norintys įgyti pedagogo kvalifikaciją, įstoję į šią programą gali pasirinkti Dalyko pedagogikos gretutines studijas.

 

Pedagogika baneriai mobile v2 03 400x156

Taikomąją fiziką studijuoti Vilniaus universitete verta, nes:

   Absolventai dirba:
  • egzistuoja didelė tokios pakraipos kvalifikuotų darbuotojų paklausa – didelės įsidarbinimo galimybės;
 
  • fotoninių technologijų įmonėse;
  • studijos apima šviesos sukeltų vyksmų medžiagose ir gyvybės fizikos sritis;
 
  • biotechnologijų įmonėse;
  • dirbama su aukščiausio lygio eksperimentine medžiagų analizės technika;
 
  • mokslinės įrangos kūrimo įmonėse;
  • iki 50 proc. studijų trukmės galėsite studijuoti užsienio universitetuose;
 
  • energetikos įmonėse;
  • pasirinkus gretutines pedagogikos studijas įgyjama pedagogo kvalifikacija bei kas mėnesį mokama 300 EUR dydžio skatinamoji stipendija (studijuojantiems valstybės finansuojamose vietose).
 
  • mokslinių tyrimų įstaigose.
     

Taikomosios fizikos studijų programa tiems, kurie nori detaliai pažinti mus supanti pasaulį ir šias žinias pritaikyti tobulinant aplinką, kuriant naujas technologijas ir prietaisus. Taikomoji fizika tiems, kurie „rytoj“ ruošiasi pritaikyti praktiniam panaudojimui reiškinius kurių „vakar“ dar nežinojome.

Daugiau apie studijų programą vaizdo klipe žemiau:

 

„Studijos Fizikos fakultete yra ne tik iššūkis protui, bet ir gyvenimo nuotykis. Studijų atmosfera fakultete šilta, dėstytojai yra puikūs savo srities specialistai ir išmoningi žmonės, sugebantys suderinti žinių perdavimą studentams su specifiniu humoru ir pasaulio suvokimu. Aukšta dėstytojų kvalifikacija, jų pozityvus požiūris į studentus, taip pat moderni mokslinių laboratorijų aparatūra – tai veiksniai, lemiantys absolventų – specialistų ir kartu kūrybingai mąstančių asmenybių ugdymą. Fakultete įgytą kvalifikaciją patikrinau sėkmingai studijuodama doktorantūroje Amsterdamo universitete.“

Simona Strazdaitė, Amsterdamo universiteto doktorantė

 

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku