Vaikystės pedagogika (ikimokyklinio ugdymo pedagogika, sesijiniu tvark.) (motyvacijos vertinimas)

2020 m. socialinių mokslų krypčių grupei skirta tris kartus daugiau valstybės finansuojamų vietų! Rinkis #pirmunumeriuVU

Padalinys Filosofijos fakultetas Trukmė  4 metai
Krypčių grupė Socialiniai mokslai Studijų forma Nuolatinės sesijinės
Studijų kryptis (šaka) Pedagogika Studijų programos kreditai 240
Kvalifikacinis laipsnis Ugdymo mokslų bakalauras, pedagogo kvalifikacija Metinė studijų kaina (2020) 2951 EUR

Parsisiųsti studijų programos aprašą

Dėmesio! Stojant į šią studijų programą yra vykdomas motyvacinis vertinimas. Motyvacijos vertinimo kriterius galite rasti čia. Bendrąją informaciją apie motyvacijos vertinimą galite rasti čia.

Programos tikslas – parengti pedagogą, gebantį kūrybiškai veikti savo profesijos lauke vadovaujantis naujausiais mokslo pasiekimais, inovatyviomis technologijomis ir asmeninėmis nuostatomis, pasirengusį kokybiškai ugdyti vaikus dirbant pagal pasirinktą specializaciją (ikimokyklinio ugdymo pedagogikos arba pradinio ugdymo pedagogikos).

Ši studijų programa orientuota į ikimokyklinio ugdymo pedagogikos specializaciją, kuri suteikia galimybę pažinti psichologinius vaiko fizinės, socialinės-emocinės ir kultūrinės raidos pagrindus, pažinimo ir kognityvinių gebėjimų raidos aspektų ir ankstyvojo ugdymo didaktikos specifikos supratimą. Šios specializacijos studijų turinys padės pedagogams pažinti vaiko vystymosi poreikių ir galių, savireguliacijos ir žaidimo aspektus, išmokti kūrybiškai ugdyti vaikus, pritaikyti įvairiapusio ankstyvojo ugdymo pradmenis.

Ši studijų programa yra vykdoma sesijiniu tvarkaraščiu. Tai reiškia, jog akademiniai užsiėmimai Universitete vyksta vieną mėnesį per semestrą (apie keturias savaites) darbo dienomis, o likusį laiką studentai dirba savarankiškai.

Sužinokite apie šią studijų programą daugiau!

Vaikystės pedagogiką studijuoti Vilniaus universitete verta, nes:

Absolventai gali dirbti:
  • studijų metu naudosiesi moderniausia Vilniaus universiteto infrastruktūra;

• ikimokyklinio ugdymo pedagogai valstybinėse ir privačiose vaikų ugdymo įstaigose;
  • tau dėstys dėstytojai-ekspertai, savo srities profesionalai, nes studijos vykdomos  įtraukiant įvairių Vilniaus universiteto fakultetų mokslininkus

• priešmokyklinio ugdymo pedagogai valstybinėse ir privačiose vaikų ugdymo įstaigose;
  • iki 50 proc. studijų trukmės galėsi studijuoti užsienio universitetuose – atlikti praktiką užsienio mokyklose;

• pradinio ugdymo pedagogai valstybinėse ir privačiose vaikų ugdymo įstaigose;
  • puikiai išmanysi vaikų psichologiją, vaikystės amžiaus tarpsnio ugdymo turinį ir didaktiką;

• formalaus ir neformalaus švietimo ir ugdymo įstaigų bei organizacijų darbuotojai viešojo ar privataus sektoriaus institucijose.
  • pedagoginės studijos vyks kartu su kitų pedagogikos mokomųjų dalykų studentais, tai padės pajausti būsimos mokyklos aplinką;
   Absolventai gali tęsti studijas:
  • būsi didžiausios studentiškos bendruomenės Lietuvoje dalimi ir turėsi galimybę įsitraukti į įvairias studentiškas organizacijas;

• Ugdymo mokslų krypčių grupės Edukologijos krypties antros pakopos (magistrantūros) studijas arba studijuoti pagal kitas studijų programas, į kurias priimami socialinių mokslų srities bakalaurai.
  • įstojusiems į valstybės finansuojamas vietas skiriama 300 EUR/mėn. stipendija.

Daugiau apie iššūkius, su kuriais susiduria mokytojai ir galimybes, kurias suteikia mokytojo kelias, vaizdo įraše 3 ir 1 kelias būti mokytoju. Kokie jie? Dayvauja Ramūnas Skaudžius chemijos mokytojas, Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto docenas, prodekanas Ramūnas Skaudžius.

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!