Vertimas (vertimas raštu italų k.)

Padalinys Filologijos fakultetas Trukmė  2 metai
Krypčių grupė Humanitariniai mokslai Studijų forma Nuolatinės dieninės
Studijų kryptis (šaka) Vertimas Studijų programos kreditai 120
Kvalifikacinis laipsnis Humanitarinių mokslų magistras 2019 m. metinė studijų kaina 3737 Eur

Dėmesio! Stojimas į šią studijų programą magistrantūros studijų antrojo etapo priėmimo metu nėra vykdomas.

Vertimo programa yra orientuota į plataus spektro vertėjų rengimą ir atliepia Europos institucijų ir kalbos paslaugų rinkos poreikius. Studijuojantieji mokosi taikyti šiuolaikinius vertimo metodus ir naujausias technologijas, ugdosi profesionalaus vertimo ir mokslo tiriamojo darbo kompetencijas.

2019 m. vertimo programoje numatyta vertimo raštu (italų k.) specializacija.

Programą vykdo VU Filologijos fakulteto Literatūros, kultūros ir vertimo tyrimų instituto Vertimo studijų katedros dėstytojai – aukštos kvalifikacijos vertėjai profesionalai. Vertimo raštu programos specializacija Europos Komisijos įvertinta kaip Europos vertimo magistro (European Master in Translation – EMT) programa.

Dėmesio! Stojant į šią studijų programą yra numatytas stojamasis egzaminas. Informaciją apie stojamąjį egzaminą yra prieinama Filologijos fakulteto interneto svetainėje.