Tarptautinio verslo finansai (motyvacijos vertinimas)

Scope2x

Padalinys
Verslo mokykla

Scope2x

Krypčių grupė
Verslo ir viešoji vadyba

Scope2x

Studijų kryptis (šaka)
Finansai

Scope2x

Kvalifikacinis laipsnis
Verslo vadybos magistras

Scope2x

Trukmė
1,5 metų

Scope2x

Studijų forma
Nuolatinės dieninės

Scope2x

Studijų programos kreditai
90

Scope2x

Metinė studijų kaina (2021 metai)
3 989* / 4 250 EUR

* Mažesnė studijų kaina yra taikoma stojantiesiems, pateikusiems prašymą pagrindinio priėmimo I–ojo etapo metu.

Studijos, rengiančios pokyčiams pasiruošusius lyderius. Ugdysite strateginio mąstymo bei veikimo įgūdžius, taikysite moderniausias finansų pasaulio įžvalgas ir idėjas. Programos studentai įgis verslo plėtros finansavimo ir optimizavimo žinių, perpras modernių finansų technologijų (Blockchain, ICO, Fintech) panaudojimo versle galimybes, praplės savo finansų valdymo, investicijų ir rizikos valdymo kompetencijas.

Dėmesio! Stojant į šią studijų programą yra laikomas motyvacinis vertinimas. Vertinimo datą ir laiką galite rasti čia. Daugiau informacijos apie vertinimą yra prieinama Verslo mokyklos interneto svetainėje.

 

Kodėl ši programa?

  • Minimalus teorinių paskaitų skaičius. Studijos, orientuotos į realių verslo situacijų, atspindinčių globalaus ir lokalaus verslo ir finansų pokyčius, analizę. Žinias bei patirtį taikysite rengdami projektus, eksperimentuodami, bendradarbiaudami su kitais studentais.

  • Darbui netrukdančios studijos. Paskaitos vyksta ketvirtadienio ir penktadienio vakarą ir šeštadienį, 2–3 savaites per mėnesį.

  • Mokysitės iš sėkmingiausių. Programos dėstytojų branduolys – tai lyderiaujantys finansų sektoriaus praktikai ir patyrę finansų srities akademikai.

Karjera

  • Finansų vadovas. Strateginis požiūris į finansus, verslo plėtros finansavimą, rizikos valdymą leis siekti finansų vadovo karjeros.

  • Vadovaujamos pareigos finansų institucijose. Platus lokalios ir globalios finansų ekosistemos išmanymas, naujausios finansų pasaulio ir modernių finansų technologijų žinios suteiks kvalifikaciją, reikalingą darbui bankuose, draudimo ir lizingo bendrovėse, investiciniuose fonduose ir kitose finansų institucijose.

  • Finansų konsultantas. Gilios finansų pasaulio žinios globaliame kontekste ir analitiniai įgūdžiai jus parengs finansų konsultanto karjerai.

Nurodykite atsiliepimą.
reCAPTCHA turi būti patvirtinta!
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku